Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Stadion Juchnowiec Kościelny- wykonujemy roczne zabiegiStadion Juchnowiec Kościelny- wykonujemy roczne zabiegi

Jesteśmy pasjonatami sportu, którzy swą przyjemność połączyli z pracą. Cieszymy się każdą konserwacją Orlika, bo wiemy jak ważne jest, aby Orlik utrzymywał swe właściwości. Program Orlik2012 pozwolił na rozwój swych pasji wielu milionom Polaków.

Niezbędne doświadczenie zdobyliśmy serwisując sztuczną murawę w Olecku. To pozwoliło nam podejmować kolejne wyzwania, ze świadomością, że swoją pracę wykonujemy profesjonalnie.

Od sezonu 2017 poszerzyliśmy swą działalność o pielęgnację boisk naturalnych. Kupiliśmy nowy sprzęt firmy Redexim. W nawozy i nasiona traw zaopatrujemy się u lidera w tej dziedzinie - w firmie ProGrass Polska. Z naszą ofertą w tej dziedzinie możecie zapoznać się w zakładce trawa naturalna lub na stronie serwistraw.pl

Od sezonu 2018 zaczęliśmy budować boiska. Wykonujemy boiska ze sztuczną trawą, boiska poliuretanowe. Posiadamy nowy sprzęt firmy SMG. Planomatic P928 z czujnikami laserowymi do rozkładania nawierzchni poliuretanowych. StrukturMatic maszyna do natrysku poliuretanu.

Jeśli idzie o trawy- doradzimy jaka trawa będzie najlepsza dla Państwa, współpracujemy z wieloma Producentami traw z Preferowanej listy FIFA.

 

 

 

 

 

 

Galeria mediów